تعرفه ها و امکانات سامانه اس ام اس نور

در این صفحه می توانید قیمت سامانه پیامک، تعرفه ارسال پیامک، امکانات سامانه پیامک را ملاحظه نمایید و بر اساس نیاز خود سامانه پیامک مناسب را انتخاب و خریداری نمایید، لازم به ذکر است در هر زمان با پرداخت مابه تفاوت پنل پیامک شما قابل ارتقا به بسته های بالاتر می باشد.

پایه

500 پیامک رایگان
49 هزار تومان
ثبت‌نام

اقتصادی

700 پیامک رایگان
89 هزار تومان
ثبت‌نام

شرکتی

1500 پیامک رایگان
179 هزار تومان
ثبت‌نام

تجاری

2500 پیامک رایگان
359 هزار تومان
ثبت‌نام
امکانات اولیه
پایه
اقتصادی
شرکتی
تجاری
ارسال پیامک تکی
متن خود را تایپ و شماره گیرنده را مشخص کنید، سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید، طی چند ثانیه پیامک شما رسیده است.
checked
checked
checked
checked
ارسال پیامک انبوه
بانک شماره های خود را به صورت دستی، فایل اکسل یا تکست بارگذاری کنید و پس از تایپ متن پیامک و انتخاب گزینه ارسال، پیامک شما به دست مخاطبان رسیده است.
checked
checked
checked
checked
ارسال پیامک با متناظر سیمکارت
برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به شماره موبایل های مسدود مخابراتی از ارسال پیامک انبوه با سیم کارت استفاده می شود و شما از طریق ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می توانید به تمامی شماره موبایل ها پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
times
checked
checked
checked
خط خدماتی اختصاصی
بیش از نیمی از شماره‌ موبایل‌های مشترکین همراه اول و ایرانسل دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند و به این افراد پیامک تبلیغاتی ارسال نمی‌شود، اگر می‌خواهید پیامک‌های وب سرویس مانند کدفعال سازی، یاداوری پرداخت بدهی، تبریک تولد و... را به این شماره‌ها ارسال کنید، در صورتی که مخاطب شما پیامک تبلیغاتی را بسته باشد پیامک به او نمی رسد. برای اینکه بتوانید پیامک اطلاع رسانی به شماره موبایل های مسدود ارسال کنید (پیامک سفید) می‌بایست از خط خدماتی استفاده کنید، اس ام اس نور به‌صورت رایگان و بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی خط خدماتی در اختیار شما قرار می‌دهد.
times
checked
checked
checked
ارسال پیامک از فایل اکسل
اگر شماره موبایل مشتریان شما در فایل اکسل قرار دارد به سادگی می توانید به شماره موبایل‌هایی که در فایل اکسل دارید پیامک انبوه ارسال کنید یا این شماره موبایل‌ها را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره کنید تا در زمان لزوم برای مخاطبینتان پیامک گروهی ارسال کنید.
checked
checked
checked
checked
ارسال پیامک صوتی انبوه
صدای دلنشین و گرمتان را با موبایل یا ویس رکوردر ظبط سپس کافیست صوتی را در سامانه پیامک آپلود کنید و مخاطین خود را انتخاب کنید تا با شماره موبایل مخاطبین شما تماس گرفته شود و صدای شما پخش شود، می‌توانید تنظیم کنید در صورت اشغال بودن شماره مجددا با مخاطب شما تماس گرفته شود تا در نهایت صدای شما برای مخاطب پخش شود.
times
checked
checked
checked
گزارش پیامک های ارسالی
پس از ارسال پیامک به صورت تکی یا انبوه، گزارش پیامک های ارسالی خود را با دریافت یک فایل اکسل شامل شماره تماس و وضعیت پیامک (ارسال شده، لیست سیاه مخابراتی،رسیدهبه گوشی) خواهید داشت.
checked
checked
checked
checked
بازگشت اعتبار پیامک های ناموفق
به صورت خودکار هزینه پیامک های ناموفق به حساب شما بازگشت داده می شود.
checked
checked
checked
checked
ارسال پیامک به خارج از ایران
اگر نیازمند ارسال پیامک اطلاع رسانی به خارج از کشور هستید، این امکان برای شما فراهم است تا با خرید خط و پیامک (با تعرفه بین الملل) ارسال های خود را انجام دهید.
times
times
times
checked
جذب مشتری
ارسال بر اساس محله، منطقه و شهر
محله، منطقه یا حتی شهر مورد نظر خود را انتخاب و متن پیامک را تایپ کنید، سپس تعدادی که میخواهید ارسال گردد را مشخص کنید و طی چند ثانیه پیامک خود را به بانک شماره هدف ارسال کنید.
checked
checked
checked
checked
ارسال بر اساس مشاغل
صنف یا شغل مورد نظر خود را انتخاب و متن پیامک را تایپ کنید، سپس تعدادی که میخواهید ارسال گردد را مشخص کنید و طی چند ثانیه پیامک خود را به بانک شماره هدف ارسال کنید..
اگر بانک خاصی مد نظر شماست، برای اطلاع از موجودی آن در سامانه با شماره 28423712-021 تماس حاصل نمایید.
times
checked
checked
checked
ارسال به کد پستی (همراه اول و ایرانسل)
تمامی شماره های موبایل را بر اساس 9 رقم کد پستی در اختیار شما می گذاریم، شما می توانید با وارد کردن 1 الی 9 رقم کدپستی، محله هدف خود را برای ارسال پیامک مشخص کنید، هرچقدر تعداد ارقام بیشتری از کدپستی را مشخص کنید، محله و منطقه کوچکتری را هدف قرار خواهید داد.
times
checked
checked
checked
ارسال بر اساس نقشه (پیامپ)
نقشه ی شهر های بزرگ از جمله تهران، مشهد، اصفهان، کرج، تبریز، شیراز، اهواز، قم، رشت، کرمان، یزد، ارومیه، کرمانشاه، اراک، زنجان، اردبیل و بندر عباس در اختیار شما است، تا بر روی نقشه محله مورد نظر خود را انتخاب و تعداد شماره مورد نظر خود را مشخص کنید سپس متن پیامک را تایپ و ارسال خود را انجام دهید.
times
checked
checked
checked
ارسال بر اساس سن و جنسیت
این سرویس مختص شماره های دائمی و اعتباری همراه اول می باشد و دارای امکانات زیر است:
 • انتخاب استان و شهر هدف
 • انتخاب شماره های دائمی یا اعتباری
 • انتخاب پیش شماره، اولین و آخرین شماره
 • مرتب سازی شماره های انتخابی بر اساس حروف الفبا
 • انتخاب بازه سنی از سال ** تا سال **
 • قابلیت انتخاب جنسیت (مرد و زن).
checked
checked
checked
checked
ارسال بر اساس دکل BTS
از طریق این سرویس می توانید به موبایل های حاضر در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر خود بر اساس شعاع اطراف دکل پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید، برخی از نکات ارسال از طریق دکل ایرانسل به شرح زیر است:
 • شماره های هر دکل به صورت میانگین بین 15 روز تا 1 هفته آپدیت و به روز رسانی می گردند.
 • از آنجایی که اطلاعات خطوط بین ساعت 12 شب تا 2 نیمه شب آپدیت میشود بنابراین قریب به اتفاق خطوط مربوط به ساکنین منطقه می باشد.
 • حداقل تعداد ارسال 50 هزار پیامک در هر منطقه میباشد.
 • ارسال از این طریق دارای گزارش ارسال نمی باشد .
 • ارسال از این طریق فقط به خطوط روشن ارسال شده و هیچ ارسال نشده ای ندارد بنابراین هیچ گونه هزینه ای عودت داده نخواهد شد
checked
checked
checked
checked
ارسال با تفكيک پیش شماره
به کمک سرویس ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، شما ‌توانید به در شهرهای مورد نظرتان به پیش شمارهای خاصی پیامک ارسال کنید، مثلا می‌توانید در شهر تهران به پیش شماره‌های رند و کد1 تهران پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. لازم به ذکر است این سرویس برای تمام شهرهای سراسر کشور فعال می‌باشد. مثال: شما می‌توانید به شماره موبایل‌های فعال تهران با کد 0912100 پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
checked
checked
checked
checked
نگهداری مشتری
دفترچه تلفن
دفترچه تلفن به شما امکان ثبت شماره تماس به همراه مشخصات کامل (اختیاری) را می دهد، تا به سادگی و در هر زمانی اطلاع رسانی های خود را به لیست شماره خود ارسال کنید. شما می توانید با بارگذاری فایل اکسل، فایل تکست، کپی لیست شماره و ثبت مشخصات به صورت تکی، مشترکین خود را به دفترچه تلفن اضافه کنید.
checked
checked
checked
checked
گروه بندی دفترچه تلفن
با گروه بندی دفترچه تلفن خود می توانید لیست شماره های خود را مدیریت کنید و بر اساس موضوع، شماره های خود را دسته بندی کنید.
checked
checked
checked
checked
ارسال پیامک به دفترچه تلفن
ارسال پیامک به دفترچه تلفن، دسترسی ارسال پیامک در لحظه را به مشترکین انتخابی شما یا گروهی خاص از مشترکین شما را در اختیارتان می گذارد.
checked
checked
checked
checked
ارسال هوشمند پیامک به دفترچه تلفن
به کمک این سرویس، امکان استفاده از نام، نام خانوادگی و دیگر مشخصات افراد مشترک دفترچه تلفن شما، در متن پیامک ارسالی خواهد بود.
checked
checked
checked
checked
عضویت خودکار در دفترچه تلفن
زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند، به صورت خودکار به دفترچه تلفن شما اضافه خواهد شد. مثال: هنگامی که مشتری عدد 1 را به شمارۀ 3000215510 ارسال کند، به دفترچه تلفن ما (اس ام اس نور) اضافه می‌شود و پیامک تشکری برای او ارسال خواهد شد.
times
checked
checked
checked
لغو عضویت خودکار در دفترچه تلفن
زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند، به صورت خودکار از دفترچه تلفن شما حذف خواهد شد. مثال: هنگامی که مشتری عدد 2 را به شمارۀ 3000215510 ارسال کند، از دفترچه تلفن ما حذف می‌شود و پیامک تشکری برای همراهی او به همراه جویا شدن علت لغو خبرنامه ارسال خواهد شد.
times
checked
checked
checked
پیامک مناسبت و یادآور پیامکی
روز تولد، سالگرد ازدواج و.. مخاطبین خود را تنظیم می کنید و بر اساس هر مناسبت، متن پیامک ارسالی را درج می کنید، سامانه به صورت خودکار متون را بر اساس مناسبتها برای مشترکین شما ارسال می کند.
times
checked
checked
checked
پاسخ خودکار بر اساس پیامک دریافتی
زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند، به صورت خودکار پیامکی که شما تنظیم کرده اید، ارسال خواهد شد. مثال: هنگامی که مشتری عدد 3 را به شمارۀ 3000215510 ارسال کند، اطلاعات حساب و تماس با ما ارسال خواهد شد.
times
checked
checked
checked
یادآوری زماندار
با تنظیم یادآور زماندار، پیامک همانند آلارم موبایل عمل کرده و امکان تکرار یادآوری یکبار، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه در ساعت خاصی به همراه تکرار پس از چند دقیقه و ساعت و غیر فعال سازی از طریق تلفن همراه را امکان پذیر می کند. مثال: برای یادآوری پرداخت اجاره، پیامکی هر ماه ساعت 8 صبح به مدیر مالی ما ارسال می گردد.
times
times
checked
checked
پیامک سر رسید
با استفاده از سرویس پیامک سر رسید، امکان تنظیم پیامکی با تکرار ارسال پس از تعداد روز، هفته، ماه و سال مورد نظر خود را به همراه تنظیم تاریخ خاتمه ارسال و ساعت ارسال را خواهید داشت.
times
times
checked
checked
تعامل با مشتری
ارسال زمان بندی
با استفاده از این ماژول می توانید ارسال های زمان دار خود را در بازه زمانی یکباره، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه انجام دهید.
checked
checked
checked
checked
ارسال هوشمند کلمات کلیدی
با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود با بارگذاری فایل اکسل به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید. به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که 100 پیامک با اسامی و اعتبار هر یک از کاربران خود را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید :
 • آقای مهدی امامی اعتبار شما 12300 ریال می باشد.
 • خانم مریم اسدی اعتبار شما 245600 ریال می باشد.
times
checked
checked
checked
ارسال هوشمند زمان دار
این سرویس دقیقا همانند ارسال هوشمند است با این تفاوت که میتوانید زمان بندی ارسال را برای ارسال های هوشمند خود انجام دهید.
times
times
checked
checked
ارسال متناظر
این سرویس به شما این امکان را می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر در نظر گرفته و یکجا ارسال نمایید.
times
checked
checked
checked
ارسال متناظر زمان دار
این سرویس به شما این امکان را می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر در نظر گرفته و به صورت یکجا به همراه زمان بندی ارسال نمایید.
times
times
checked
checked
نظرسنجی و قرعه کشی پیامکی
با استفاده از سرویس نظرسنجی می توانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه متفاوت ایجاد نمایید، این سرویس امکانات زیر را نیز در اختیار شما می گذارد:
 • - از طریق این بخش میتوانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه ایجاد نمایید.
 • هر گزینه میتواند شامل عنوان و کلیدواژه باشد ، مخاطبین پس از ارسال کلیدواژه به شماره مورد نظر در نظر سنجی شرکت می کنند.
 • پاسخ ها میتوانید گزینه های انتخابی توسط مخاطبین را به تفکیک مشاهده و گزارش گیری نمایید.
 • گزارش نظرسنجی را می توانید بر روی انواع نمودار (شامل میله ای، دایره ای، خطی، رادار، هرمی) مشاهده، تحلیل و بررسی نمایید.
 • قرعه کشی در بین شرکت کنندگان در نظرسنجی امکان پذیر است.
times
checked
checked
checked
آزمون ساز پیامکی
با استفاده از سرویس آزمون ساز، امکان برگذاری آزمون های پیامکی به صورت تستی با در نظر گرفتن زمان محدود و نمره منفی به همراه ارائه گزارش را خواهید داشت، کاربر با ارسال هر پاسخ، سوال جدیدی دریافت خواهد کرد و در پایان نیز نمره با در نظر گرفتن نمره منفی (اختیاری) ارسال می گردد.
times
checked
checked
checked
برگذاری مسابقه پیامکی
از طریق این سرویس میتوانید یک یا چند مسابقه پیامکی راه اندازی کرده ، برای هر مسابقه چندین سوال در نظر بگیرید. هنگامی که کاربر کلیدواژه ای مشخص شده توسط شما را ارسال می کند مسابقه شروع شده و سوالات به ترتیب برای کاربر ارسال می کند. در انتها سیستم به صورت خودکار امتیاز پاسخ ها را جمع بندی کرده و امتیاز مخاطب را برآورده و ارسال می کند.
times
checked
checked
checked
تایید کد های دریافتی و قرعه کشی
با استفاده از این سرویس شما ابتدا کد های خود را توسط فایل اکسل در سامانه بارگذاری می کنید، در صورتی که کاربر یکی از این کدها را به سامانه ارسال کند، کد ارسال شده توسط شخص به همراه شماره موبایل وی در سیستم ذخیره می شود و پیغام تنظیم شده برای کاربر ارسال می گردد، همچنین در صورت ارسال کد اشتباه و تکراری نیز متن معین شده برای هر کدام ارسال خواهد شد. علاوه بر متن های کلی مذکور میتوان برای هر کد نیز یک پاسخ اختصاصی تعریف کرد. تمامی شماره موبایل ها و کدهای ارسال شده در سامانه ذخیره شده و به تفکیک قابل گزارش گیری می باشند. کاربرد این سرویس در بخش های مشابه زیر است:
 • ایجاد سامانه کد خوان ، کارت گارانتی ، کارت قرعه کشی و....
 • ایجاد سامانه پاسخ بر اساس کد، بدین شکل که کاربر با ارسال هر کد پاسخ مربوط به آن کد را دریافت می کند
times
times
checked
checked
ارسال خودکار کد خوان
با استفاده از این سرویس ،امکان تنظیم کلیدواژه برای ارائه کدهای متفاوت را خواهید داشت، کاربرد این سرویس برای فروش شارژ، کد فعالسازی و... می باشد و می توانید از قبول شماره موبایل تکراری یا شماره موبایل خارج از دفترچه تلفن جلوگیری کنید. مثال: کاربر با ارسال کد verifysms به خط 3000215510 کد متفاوتی برای فعالسازی سرویس خود دریافت می کند.
times
checked
checked
checked
ارسال خودکار شماره
از طریق این سرویس می توانید کلید واژه ای را تعیین کنید که کاربر با ارسال آن، یک شماره را دریافت نماید، شماره مورد نظر تولید خود سیستم است که از اعداد مورد نظر شما شروع و پایان می یابد و گام پرش آن را نیز می توانید تنظیم کنید.
times
times
times
checked
نوبت دهی پیامکی
به کمک این ابزار از پاسخگویی، جستجو، مرتب کردن و ثبت نوبت ها در دفتر بی نیاز خواهید شد. کافی است ساعات و روزهای آزاد خود و همچنین فاصله زمانی بین هر نوبت را در سیستم ثبت کنید. مثلا شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 و هر نوبت 30 دقیقه. اکنون سیستم بطور خودکار برای هر پیامی که با کلید واژه تعریف شده از سوی شما مواجه شود، یک نوبت (تصادفی یا ترتیبی) به مخاطب اختصاص خواهد داد. همچنین در صورت فعال کردن پیامک تایید، سیستم بعد از اعلام نوبت با ارسال پیامی دیگر از مخاطب می خواهد که نوبت اختصاص داده شده را تایید کند. در صورت تایید، نوبت وی ثبت می گردد و در غیر این صورت فسخ می گردد. همچنین می توانید با تنظیم سیستم زمان ویزیت را یک روز قبل به اطلاع مشتری برسانید. شاید برای مشتریان خود اعتبار در نظر گرفته اید. در این صورت هر بار که نوبت برای وی اختصاص داده می شود از اعتبارش کاسته شده و در صورت عدم اعتبار پیامک شارژ اعتبار ارسال می گردد.
times
checked
checked
checked
تحلیلگر و فیلتر پیامک
این سرویس امکان تحلیل پیامک های دریافتی را در اختیار شما می گذارد، شما می توانید شروط مختلفی را برای یک کلیدواژه و پیامک دریافتی (مثال کلیدواژه برابر با register، شروع با r، پایان با r، شامل gis و...) تعریف کنید. سپس با دریافت پیامک از سمت کاربرامکانات زیر در اختیار شما خواهد بود:
 • اضافه شدن در دفترچه تلفن (همانند سرویس اضافه به لیست)
 • ارسال پیامک به کاربر پس از دریافت
 • درج شماره موبایل برای ارسال یک نسخه از پیامک های دریافتی
 • ارسال یک نسخه از پیامک دریافتی به یک یا چند ایمیل
 • ارسال اطلاعات پیامک دریافتی به url (برای برنامه نویسان)
 • اختصاص اعتبار در دفترچه تلفن (پیامک اعتباری)
 • فعال بودن تحلیلگر فقط برای اعضای یک گروه خاص از دفترچه تلفن
times
times
checked
checked
ارسال کارت ویزیت الکترونیکی
به واسطه این سرویس میتوانید اطلاعاتی همانند : نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره همراه خود یا دیگران را تعیین کرده و به شماره های موبایل منتخب ارسال نمایید، کاربران علاوه بر دریافت پیامک امکان ذخیره سازی اطلاعات را به عنوان یکی از اعضای دفترچه تلفن موبایل خود خواهند داشت.
times
checked
checked
checked
پاسخ زماندار
پاسخ زمان دار سرویسی است برای ارائه کلیدواژه 4 رقمی به کاربر که کاربر با ارسال آن شرایط زیر را می تواند رقم بزند:
 • ارسال پیامک پاسخ بر اساس بازه زمانی
 • اضافه به دفترچه تلفن (همانند اضافه به لیست)
 • ارسال ایمیل اطلاع رسانی به ایمیل های ثبت شده در سرویس
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های ثبت شده در سرویس
times
times
times
checked
لیست ویژه
با استفاده از سرویس لیست ویژه شما دسترسی به عملیات های زیر را دارا هستید:
 • لیست سیاه: ممنوع کردن ارسال و دریافت پیامک به لیست شماره های موبایل خاص
 • لیست سفید: ارسال و دریافت پیامک تنها به شماره موبایل های خاص
times
times
checked
checked
ارسال پیامک به بلک‌لیست
 خط خدماتی اختصاصی
برای ارسال پیامک اطلاع رسانی (مانند کدفعال سازی، یاداوری پرداخت بدهی، ارسال کدرهگیری مرسولات و...) به شماره‌ موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند می‌توانید بدون پرداخت سفته از خط خدماتی ما استفاده کنید و با سرعت بالا به تمامی شماره موبایل‌ها پیامک بفرستید. مثال1: کدفعال سازی شما xxx (اس ام اس نور) مثال2: ولی محترم یسنا پروین فرزند شما امروز در مدرسه حضور ندارد.
times
checked
checked
checked
ارسال پیامک متناظر سیم‌کارت
برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند می‌توانید از خط ارسال پیامک با سیمکارت استفاده نمایید، در این حالت پیامک تبلیغاتی شما به شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک را مسدود کرده‌اند نیز ارسال می شود، لازم به ذکر است ارسال اس ام اس با سیم کارت ممکن است تا 24 ساعت تاخیر داشته باشد.
times
checked
checked
checked
وب سرویس و API
دسترسی کامل به وب سرویس
وب سرویس اس ام اس نور امکان مدیریت، ارسال و دریافت پیامک را از طریق وب سایت و نرم افزار های اختصاصی فراهم می کند.
checked
checked
checked
checked
وب سرویس صوتی
تیم ما نمونه کد های 14 زبان برنامه نویسی را برای اتصال به وب سرویس مدیریت، ارسال و دریافت پیامک در Github قرار داده تا به سادگی بتوانید از وب سرویس اس ام اس نور استفاده کنید.
checked
checked
checked
checked
مستندات وب سرویس
مستندات وب سرویس اس ام اس نور به همراه نمونه کد برای 14 زبان برنامه نویسی به شما کمک می کند تا بر اساس متد مورد نظر از پارامتر های ورودی اجباری و اختیاری به همراه مقادیر بازگشتی مطلع شوید.
checked
checked
checked
checked
آزمایشگاه افزونه پیامکی
اگر از سیستم های مدیریت محتوای محبوبی (همانند وردپرس، جوملا، پرستاشاپ، اپن کارت، مجنتو، whmcs و...) برای وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کنید، آزمایشگاه اس ام اس نور با بیش از 15 افزونه و ماژول به شما کمک می کند تا طی چند دقیقه وب سایت خود را به پیامک مجهز کنید.
checked
checked
checked
checked
انتقال پیامک دریافتی به url
با استفاده از وب سرویس شما می توانید پیامک‌]ای دریافتی به خط اختصاصی را به دیتابیس سایت یا اه ایمیل خود به صورت رایگان منتقل نمایید و به محض دریافت پیامک بروی خط اختصاصی شما سامانه اس ام اس نور پیامک را به ایمیل یا url مورد نظر شما منتقل می کند.
checked
checked
checked
checked
وب سرویس خدماتی
با استفاده از این سرویس، امکان استفاده از خطوط خدماتی اشتراکی اس ام اس نور (ارسال به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند) را برای ارسال هایی وب سرویس خواهید داشت.
times
checked
checked
checked
تنظیمات و پشتیبانی
پشتیبانی تلفنی، آنلاین و ایمیل
تیم پشتیبانی اس ام اس نور برای آموزش و پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما، روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 22 و روز های پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی تماس تلفنی شما می باشد. همچنین در ساعاتی که پشتیبانی تلفنی فعال یا غیر فعال است امکان درج تیکت و ارسال ایمیل امکان پذیر است و تیم متعهد خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشد.
checked
checked
checked
checked
راهنمای آنلاین سامانه
برای استفاده راحت تر از سامانه، راهنمای آنلاین مرحله به مرحله استفاده از تمامی سرویس های سامانه در اختیار شما خواهد بود.
checked
checked
checked
checked
ایجاد همکار
توسط این سرویس، می توانید همکاران یا کارمندانی را درج کرده و برای هر کدام از آن ها دسترسی به بخش های مختلف سامانه را مشخص کنید، همچنین برای هر کاربر می توانید میزان موجودی (اعتبار ارسال پیامک)، ایشان را به صورت کامل مدیریت نمایید.
times
times
5
نامحدود
شارژ آنلاین سامانه
برای ارسال پیام کوتاه خود در هر زمان و مکانی امکان پرداخت آنلاین و خرید اعتبار پیامکی را با استفاده از کارت های شبکه شتاب دارا هستید.
checked
checked
checked
checked
تراکنش های مالی (ریز جزئیات هزینه ها)
سرویس تراکنش های مالی به شما کمک می کند تا در جریان ریز جزئیات شارژ آنلاین و آفلاین، خرید خط، پیامک های ارسالی و هزینه آن و.... باشید.
checked
checked
checked
checked
ارسال از موبایل
سرویس ارسال از موبایل، امکان مدیریت و ارسال پیامک را با استفاده از موبایل و ارسال پیامک دستوری از طریق تلفن همراه شما را در اختیارتان می گذارد.
checked
checked
checked
checked
ایمیل پیامک
سرویس ایمیل پیامک، پیامک های دریافتی شما را به ایمیل مورد نظر شما ارسال می کند.
times
times
checked
checked
انتقال پیامک به موبایل
سرویس انتقال پیامک، پیامک های دریافتی شما را به شماره موبایل مورد نظر شما ارسال می کند.
checked
checked
checked
checked
خطوط عمومی و اختصاصی
خطوط 6 و 8 رقمی ارسال انبوه
برای ارسال های انبوه (ارسال بیشتر از 10 پیامک) بیش از 6 خط پیامکی 6 الی 8 رقمی را در اختیار شما می گذاریم تا بدون خرید خطوط کوتاه، بتوانید ارسال های خود را از خطوطی با تعداد ارقام کم انجام دهید.
checked
checked
checked
checked
خط اختصاصی هدیه 50001 (14 رقمی)
checked
checked
checked
checked
خط اختصاصی هدیه متناظر با شماره موبایل
شماره متناظر با شماره موبایل صورت 500+شماره موبایل شما خواهد بود. (مثلا 50009123456789) نکته قابل تامل در مورد خطوط متناظر با شماره موبایل این است که اگر دریافت کننده پیامک شماره اصلی شماره در گوشی موبایل داشته باشد، زمانی که شما به صورت انبوه با این خط پیامک ارسال می کنید، دریافت کننده پیامک متوجه این موضوع نمی‌شود و اسمی که شماره موبایل شما را ذخیره کرده است برایش نمایش داده می شود در واقع دریافت کننده پیامک تصویر میکند شما با موبایل خود این پیامک را ارسال کرده اید. برای فعال سازی خط متناظر با شماره موبایل به سند سیم کارت نیاز می باشد.
checked
checked
checked
checked
قابلیت انتخاب خطوط اختصاصی هدیه
checked
checked
checked
checked
خرید آنلاین خط اختصاصی دلخواه
بر روی سامانه امکان ثبت خطوط اختصاصی 6 الی 15 رقمی اپراتور های 1000، 2000، 3000، 5000، 021 و 21000 را خواهید داشت.
checked
checked
checked
checked
تعرفه ها (بر اساس تومان)
پایه
اقتصادی
شرکتی
تجاری
هزینه دریافت پیامک
رایگان
رایگان
رایگان
رایگان
13.5
15.1
11.4
10.5
17.1
19
14.5
13.3
17.1
19
14.5
13.3
15.7
17.4
13.3
12.2
تعرفه پیامک صوتی (ثانیه)
ندارد
3.1
2.4
2.2
تعرفه پیامک BTS
17
19
14.5
13.3
تعرفه پیامک خدماتی
ندارد
15.1
11.4
10.5
پیامک هدیه
500 عدد
700 عدد
1500 عدد
2500 عدد
قیمت سامانه
49.000 تومان
89.000 تومان
179.000 تومان
359.000 تومان

سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول در رابطه با خرید پنل اس ام اس نور

سامانه پیام کوتاه، یک نرم افزار اینترنتی تحت وب مانند جیمیل،دراپ پاکس و… است که شما از طریق مرورگر (گوگل کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر) یا اپلیکیشن موبایل با نام کاربری و کلمه عبور وارد سامانه پیامکی ‌می‌شوید و به صورت انبوه (یا حتی تکی) و به شیوه‌های مختلف پیامک ارسال کنید، اگر در مورد نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی اطلاعی ندارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله چگونه پیامک تبلیغاتی بفرستم را مطالعه کنید.

تفاوت اصلی بسته‌های سامانه پیام کوتاه در تعرفه ارسال پیامک می ‌باشد و هرچه قیمت پنل اس ام اس بیشتر می‌شود، امکانات پنل پیامکی افزایش یافته و تعرفه ارسال اس ام اس کاهش می‌یابد.

اگر قصد شما استفاده طولانی مدت با ارسال تعداد پیامک بالا می‌باشد پیشنهاد ما بسته پنل پیامک شرکتی و پنل اس ام اس تجاری است اما اگر احساس می کنید تعداد پیامک کمتری را ارسال می‌کنید می توانید پنل پیامک اقتصادی را تهیه نمایید.

بله، شما هر زمان که بخواهید می‌توانید با پرداخت مابه تفاوت پنل اس ام اس خود را به بسته‌های بالاتر ارتقاء دهید تا تعرفه ارسال پیامک شما کاهش یابد و امکانات پنل پیامکی شما افزایش یابد.

دقت داشته باشید در صورت ارتقا پنل اس ام اس پیامک‌های هدیه شما افزایش نمی‌یابد.

همانطور که برای تلفن همراه اپراتورهای متفاوتی (ایرانسل و همراه اول و رایتل و تالیا) وجود دارد برای خطوط اختصاصی سامانه پیامکی نیز اپراتورهای مختلفی با سرشماره‌های (1000،2000،3000،5000 و خط ثابت 021 و 026) وجود دارد که هرکدام کیفیت و تعرفه ارسال پیامک متفاوتی دارند.

برای اینکه در مورد اپراتورهای سامانه پیام کوتاه اطلاعات بیشتری را داشته باشید، ما پیشنهاد می‌کنیم که صفحه “تعرفه خرید خط اختصاصی” را مشاهده نمایید.

سامانه پیامک یک نرم افزار تحت وب است، بنابراین برای استفاده از پنل اس ام اس نیاز به هیچ سخت افزار ندارید؛ شما می توانید با استفاده از لپتاپ،کامپیوتر شختصی، موبایل، تبلت به طور کلی هر وسیله ای که به اینترنت وصل شود از پنل اس ام اس استفاده نمایید

اگر می‌خواهید در مورد سامانه پیامک اطلاعات بیشتری داشته باشید مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه نمایید.

بسته‌های پنل اس ام اس هیچ محدودیتی در ارسال پیامک نداشته و شما می‌توانید روزانه به صورت نامحدود پیامک انبوه تبلیغاتی یا پیامک از طریق وب سرویس  ارسال کنید.

هرکدام بسته‌های پنل پیامک تعدادی پیامک هدیه دارند و بعد از اتمام پیامک هدیه می‌بایست پنل اس ام اس را به صورت آنلاین یا کارت به کارت شارژ نمایید تا بتوانید پیامک ارسال نمایید.

شما با تکمیل فرم ثبت نام بدون ارائه هیچ مدرکی، می‌توانید پنل اس ام اس را خریداری نمایید.

بعد از خرید پنل اس ام اس برای فعال سازی سامانه پیامک از داخل سامانه پیامک با ارسال تصویر کارت ملی پنل پیامک شما فعال می‌شود.